YHTEYSTIEDOT

Yhteystiedot

Produktori Oy
Y-tunnus: 2660666-8

Toimitus- ja laskutusosoite:
Rohkatie 4, 16900 LAMMI

Puh: 0400 126 595
Sähköposti: info(a)produktori.fi

Ota yhteyttä!

TarjouspyyntöTiedusteluPalauteMuu

captcha

Otathan ensisijaisesti yhteyttä yhteydenottolomakkeella tai puhelimitse 0400 126 595.
Yrityshallinnolliset asiat
Toimitusjohtaja
Jouni Rantanen
jouni.rantanen@produktori.fi
Puh: 040 521 90 75
Tuotannon valvonta ja juhlasuunnittelu
Johtava koordinaattori
Riina Rantanen
riina.rantanen@produktori.fi
Puh: 044 531 75 46
Järjestyksenvalvontavalmius ja suunnittelu
Turvallisuuskoordinaattori
Jyri Peltola
jyri.peltola@produktori.fi
Puh: 040 592 77 70
Ensiapuvalmius ja suunnittelu
Ensiapukoordinaattori
Kirsi Karvinen
kirsi.karvinen@produktori.fi
Puh: 0400 126 595
Tapahtumasuunnittelu ja organisointi
Tapahtumakoordinaattori
Lauri Arvio
lauri.arvio@produktori.fi
Puh: 040 532 5956
Tapahtuman tekninen suunnittelu ja toteutus
Tekninen koordinaattori
Matti Pirttikoski
matti.pirttikoski@produktori.fi
Puh: 0400 126 595
Toiminnan valvonta kentällä, tiimin vetäjä
Kenttäesimies
Kalle Syrjänen
kalle.syrjanen@produktori.fi
Puh: 044 357 8100

 

tahti